گزارش دیدار معاون استاندار و فرماندار

نشست هیات مدیره کاشان مال با مدیران رسانه‌های کاشان و اصفهان
گزارش نشست با مدیران رسانه‌ها
20 آبان 1395
نمای" کاشان مال" در یک روز برفی
گزارش تصویری از آخرین وضعیت پروژه (دی ۹۵)
30 دی 1395
بازدید معاون استاندار و فرماندار کاشان به همراه مسئولان شهر از پروژه مجتمع "کاشان مال"

دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندار کاشان، از دعوت بازدید کاشان مال استقبال کرد و شخصاً در مجموعه حضور یافت. ایشان که در تاریخ ۵ آذر از کاشان مال بازدید داشتند مجموعه را درشان و شایسته کاشان خوانده و افزودند: «خوشحالیم که این فرصت را در اختیار کاشان گذاشتید؛ مایه خوشبختی ماست که چنین عزم و همتی داشته‌اید و همچنین شعار بسیار خوبی هم دارید که باید به افتخار مردم کاشان کار کرد، چرا که مردم کاشان شایسته خدمت هستند.»

در این بازدید که به لطف و مساعدت معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری، عباس قپانی‌پور هماهنگ شده بود؛ مسئولان ادارات اجرایی کاشان همچون:

مهندس رمضانی،

رئیس اداره کار و تعاون کاشان،

سلامیان،

ریاست اداره تربیت بدنی و ورزش و جوانان، اشرفی،

ریاست اداره صنعت معدن، تجارت

و همچنین

سرهنگ نادری،

رئیس پلیس امنیت و اطلاعات نیروی انتظامی کاشان حضور داشتند.

بازدید معاون استاندار و فرماندار کاشان به همراه مسئولان شهر از پروژه مجتمع "کاشان مال"

در ابتدا دکتر خدمت مقدماتی از شکل‌گیری ایده کاشان مال بیان کرده و در ادامه شرحی از امکانات و تجهیزات کاشان مال داده شد. ایشان در ادامه افزودند:

«این هزینه‌ها را داشتیم تا بگوییم می‌توانیم بهترین‌ها را در اینجا داشته باشیم. سعی داریم خودمان برند شویم و تمام اجناس و تجهیزات و خدماتی که در اینجا ارائه می‌شود، معتبرترین بوده و مردم با خیال راحت از آن استفاده کنند.»

 

دکتر مومنیان خرسندی خود را با اعلام آمادگی و حمایت همه‌جانبه از پروژه بیان کرده و گفتند: «واقعاً ما یک فضای سالم، شکیل و درشان کاشان و به جامعیت اینجا لازم داشتیم. سالن‌های همایش یکی از نیازهای اساسی ما بود و از این دیدگاه شما بسیار خوشحالم. مادامی که من و دوستان حاضر در فرمانداری و ادارات دیگر مشغول هستیم، برای خدمت همه‌جانبه به شما اعلام آمادگی می‌کنیم. امیدواریم هر کمکی لازم است انجام دهیم تا به سرعت به بهره‌برداری برسید و انشالله در دهه فجر مجموعه افتتاح شود.»

در پایان فرماندار از سیاستهای دولت و استان اصفهان در مسیر توسعه سخن گفته و اظهار کردند:

«در اسناد بالادستی استان دو محور اساسی پیش‌بینی شده که یکی در بخش گردشگری، صنایع دستی و هنر استان و دیگری در بخش صنایع دانشگاهی و سازگار با محیط‌زیست است. دولت هم این موارد را مورد توجه بیشتر قرار داده است و شما با این مجموعه نقش بزرگی در کسب و کارهای منطقه‌ای، اشتغال و گردشگری منطقه دارید.»

 

سپس معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشان، عباس قپانی‌پور، خرسندی خود را از ایجاد این مجموعه بیان کردند و گفتند:

«کاشان شهری صنعتی است و جدا از گردشگران عادی، بازدیدکنندگانی هم دارد که مهمان صنایع کاشان هستند و آن‌ها هم نیاز به مجموعه‌ای خدماتی و گردشگری داشتند. شما برنده‌اید چون اولین نفر هستید. سرمایه‌گذاری در این سطح شایسته مردم کاشان است و کار برای نهادهای نظارتی و اجرایی شهر هم در این مجموعه‌ها آسان‌تر است. در اینجا هویت و برند کاشان به خوبی عرضه خواهد شد که این افتخار کاشان خواهد بود.»

 

سپس بازدید ۱ ساعته معاون محترم استاندار و فرماندار کاشان از “کاشان مال” به همراه کلیه اعضای هیئت همراه از کلیه طبقات مجموعه انجام شد و در این بازدید آقای مهندس صالحی جزییات طراحی، معماری و اجرایی پروژه را به تفصیل برای مسئولان حاضر تشریح نمودند.